O nás

O nás

Počátečním impulsem k výrobě sportovních výfuků, brzdových dílů a komponentů pro autosport byla snaha o využití zkušeností a znalostí výroby, získaných dlouholetou účastí v MČR autokrosu. Jako je opracování materiálu a jeho správná volba, soustružení, sváření.. a pokud možno vědět si vždy rady.

O nás O nás O nás

Výroba sahá až do roku 1995, kdy jsme vstoupili do první autokrosové sezóny. Na každém našem závodním autě jsme měli snahu si co možná nejvíce dílů vyrobit samy. Což plynule přešlo až po kompletní stavby vlastních speciálů.

O nás O nás O nás

Postupem času jsme poznávali různé materiály, postupy výroby , jelikož při závodech jsou díly daleko více namáhány než na sériových vozech a zároveň jde často o co nejnižší hmotnost..

O nás O nás O nás

Krom sportovních výfuků nabízíme také kompletní servis seriových výfuků, výrobu komponentů pro autosport, přestavby  a úpravy vozidel. Jako například zhotovení sání, mezikusů mezi motor převodovku, poloos, nábojů, spojky, výroby dílů podvozků, od nápravnic, ramen, kompletního uložení do unibalů.. apod., až po uplné přestavby (jiné motory, převodovky apod.)

Srdcovou záležitostí je výroba dílů pro autokros, kde se nabízí krom výroby jednotlivých dílů a servisu i kompletní stavby speciálu D3 Buggy do všech kategorií včetně Racer Buggy.

Užší specializaci věnuje brzdám, kde vyrábíme plovoucí brzdové kotouče, brzdové třmeny, redukce-držáky třmenů a další díly..

O nás O nás O nás

V návaznosti na rozšiřování možností výroby se přidala i zámečnická činnost-kovovýroba zakázkových dílců.

O nás O nás O nás

Našich produktů využívá i nejužší špička v jednotlivých motoristických disciplínách. Např. Václav Fejfar několikanásobný mistr republiky a Evropy v autokrosu a další..

O nás O nás O nás
O nás O nás O nás
O nás O nás O nás
O nás O nás O nás
O nás O nás O nás
O nás O nás O nás

Foto závodních vozů: www.autokrosar.cz

Aktuálni nabídka

Aktuální nabídka

Koncový díl Felicia a Favorit »

Koncový díl Felica a Favorit s kulatou koncovkou pr. 80mm, pasuje místo orig. dílu, není potřeba žádných úprav (pozor na některé typy tažn. zařízení) pouze na hatch.Cena 2500,- ..

Více..

Stř. díl Felicia Favorit »

Středový díl bez rezonátoru na Felicii 1,3 a Favorita, hatch. i kombi. pasuje bez úprav-snadná montáž. v nabídce všechny verze jak Favorit bez katu i s katem, Felicia 1,3 1,6 ( mo ..

Více..

Díl kat. Felicia a Favorit »

Díl nahrazující katalyzátor Felicia 1,3 a Favorit, hatch.i kombi, pasuje bez úprav, snadná montáž. Cena 400,- s DPH ..

Více..

Stř. díl Octavia I »

Středový díl bez rezonátoru Octavia I hatch.kombi, 1,8 a 1,8T. pasuje bez úprav. Cena 800,- s DPH   ..

Více..

Stř. díl Fabia »

Středový díl bez rezonátoru Fabia 1,4 mpi a 16v, sedan, hatch. i kombi. pasuje bez úprav. Cena 800,- s DPH ..

Více..
Jan Pavlíček
K Dolíkám 94
Hradec Králové 503 11

Volejte: +420 606 460 669
E-mail: